Pasaulyje

2017.01.21 17:20

Per sprogimą Sirijos perkeltųjų asmenų stovykloje žuvo 4 žmonės

ELTA2017.01.21 17:20

Vietos gyventojas ir opozicijos stebėsenos grupė skelbia, kad, prie sienos su Jordanija įsikūrusioje perkeltiesiems sirams skirtoje stovykloje sprogus bombai, žuvo mažiausiai keturi žmonės, informuoja naujienų agentūra AP.

Rukbano stovyklos gyventojas Badras Abu Sultanas sakė, kad yra įtariama, jog šeštadienį vietos turguje įvykusį galingą sprogimą sukėlė automobilyje padėta bomba. Jo teigimu, per sprogimą žuvo du vyrai, moteris ir vaikas, dar mažiausiai 12 žmonių buvo sužeisti.

Didžiojoje Britanijoje įsikūręs Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras taip pat pranešė, kad, kaip įtariama, sprogusi automobilyje palikta bomba pražudė keturis žmones.

Šioje stovykloje yra įsikūrusi vietos milicija, kuri jau anksčiau buvo tapusi Sirijos kare konkuruojančių grupuočių taikiniu.

Nuo tada, kai pernai Rukbane susprogdinus automobilyje padėta bombą žuvo septyni Jordanijos pasieniečiai, Jordanijoje tebetvyro įtampa. Po minėtojo įvykio šalis uždarė savo sieną, taip nutraukdama pagalbos tiekimą 75 tūkst. Rukbane buvusių sirų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.