Pasaulyje

2013.04.19 08:13

Bostono universiteto miestelyje aidėjo šūviai

DELFI.lt 2013.04.19 08:13

Pranešama, kad pagrindinio Bostono universiteto miestelyje aidėjo šūviai. Internete Masačusetso technologijos institutas išplatino pranešimą: „Šiandien, 10 val. 48 min., pranešta apie šūvius netoli 32 pastato, kuris šiuo metu apsuptas atitinkamų institucijų.

Pranešama, kad pagrindinio Bostono universiteto miestelyje aidėjo šūviai. Internete Masačusetso technologijos institutas išplatino pranešimą: „Šiandien, 10 val. 48 min., pranešta apie šūvius netoli 32 pastato, kuris šiuo metu apsuptas atitinkamų institucijų. Teritorija atitverta. Prašome likti atokiau nuo teritorijos iki tolimesnių pranešimų“, skelbia news.com.au.

Vietos naujienų agentūra WCVB-TV pranešė, kad buvo šauta į Masačusetso technologijos instituto policijos pareigūną, jis patyrė gyvybei pavojų keliančius sužalojimus. Jis nuvežtas į Masačusetso bendrąją ligoninę.

Masačusetso technologijos institutas yra vienas prestižiškiausių Amerikos universitetų. Jis yra netoli tos vietos, kur Bostono maratono metu nugriaudėjo sprogimai.

Universiteto paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ išplatintas pranešimas, kuriame personalui ir studentams nurodoma niekur neiti ir laikytis atokiau nuo universiteto teritorijos. Teigiama, kad situacija pavojinga.