Pasaulyje

2017.01.16 18:50

Meksikoje per elektroninės muzikos festivalį nušauti mažiausiai penki žmonės

BNS 2017.01.16 18:50

Meksikos Paja del Karmeno kurorte ankstų pirmadienio rytą per elektroninės muzikos festivalį prasidėjus šaudynėms, žuvo mažiausiai penki žmonės ir kilo žmonių spūstis, pranešė savivaldybės, kuriai priklauso kurortas, merė.

Per spūstį, kuri kilo prieš aušrą mažiausiai vienam ginkluotam asmeniui pradėjus šaudyti naktiniame klube „Blue Parrot“, buvo sužeista 15 žmonių, pranešė Solidaridado savivaldybės merė Cristina Torres radijo stočiai „Turquesa“.

Pasak jos, trys žuvusieji yra užsieniečiai.

„Šiam laikotarpiui mes turime parodymų, kad šaudyti pradėjo vienas žmogus“, – sakė C. Torres ir pridūrė, kad pareigūnai bando susisiekti su JAV, Kanados ir Kolumbijos konsulatais, kad praneštų apie sužeistų jų piliečių būklę.

Pasak jos, šaudymas, kaip manoma, prasidėjo naktinio klubo viduje, todėl panikos ištikti žmonės puolė bėgti iš jo, pasakojo merė. Kiti liudininkai sakė, kad šaudymai prasidėjo prie klubo.

Plaja del Karmenas yra už 68 kilometrų į pietus nuo Kankūno. Šis tarp amerikiečių ir europiečių turistų populiarus regionas iki šiol beveik išvengė su narkotikų karteliais susijusio smurto, kuris yra apėmęs kitus Meksikos regionus.