Pasaulyje

2016.12.31 09:06

Brazilijoje rastas negyvas Graikijos diplomatas

DELFI.lt2016.12.31 09:06

BBC skelbia, kad Rio de Žaneire rastas nužudytas Graikijos ambasadorius. Įtariama, kad nusikaltimą įvykdė Brazilijos policijos pareigūnas, kuris buvo užmezgęs romaną su diplomato žmona.  

Graikijos ambasadorius Brazilijoje Kyriakos Amiridis dingo pirmadienį. Jo kūnas rastas sudegusiame automobilyje Rio de Žaneiro pakraštyje. Pranešama, kad ambasadoriaus nužudymu įtariamas Brazilijos policijos pareigūnas.

BBC cituoja tyrėjus, teigiančius, kad pareigūnas prisipažino mirtinai subadęs diplomatą. Brazilijos policija taip pat sulaikė nužudyto ambasadoriaus žmoną Francoise Amiridis ir nusikaltimu įtariamo pareigūno giminaitį. Juos apklausia policijos tyrėjai.

59 metų ambasadorius iš Brazilijos miesto į Nova Iguacu Rio šiaurėje atvyko praleisti Kalėdas su žmona ir jos tėvais. Pora 15 metų gyveno kartu ir augino 10 metų dukrą.

Trečiadienį 40 metų F. Amiridis pranešė policijai, kad jos vyras dingo. Ji pasakojo, kad sutuoktinis išvyko pirmadienį su nuomota mašina. Sudegęs automobilis rastas ketvirtadienį.

Policijos teigimu, sudegusiame automobilyje rastas K. Amiridis kūnas. Policijos tyrėjai sako, kad bute, kuriame buvo apsistojusi pora, buvo rasti kraujo pėdsakai, todėl manoma, kad ambasadorius buvo nužudytas būtent šiame bute. Nuo 2001 iki 2004 metų K. Amiridis dirbo Graikijos konsulu Rio de Žaneire, o anksčiau šiais metais sugrįžo į Braziliją kaip Graikijos ambasadorius.