Naujienų srautas

Pasaulyje2016.12.28 16:20

Prancūzijos policija sulaikė vyrą, įtariama, Naujųjų metų naktį planavusį surengti išpuolį

ELTA 2016.12.28 16:20

Policija pietvakarinėje Prancūzijos dalyje sulaikė vyrą, kurį įtaria Naujųjų metų naktį planavus surengti išpuolį, trečiadienį pranešė policijos šaltinis, skelbia naujienų agentūra „Reuters“.

Tas pats šaltinis teigė, kad per kitą pietvakarių Prancūzijoje, Tulūzos mieste, atliktą reidą buvo sulaikyti dar du žmonės. Įtariama, kad vienas jų planavo surengti ataką prieš policijos pareigūnus.

Po neseniai Berlyno Kalėdų mugėje įvykdyto išpuolio Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje, kurios visos jau anksčiau buvo nukentėjusios nuo islamistų kovotojų atakų, buvo sustiprintas saugumas pagrindiniuose didžiųjų miestų ir kitų tankiai apgyvendintų vietovių turistų traukos objektuose.

Į vakarus nuo Tulūzos esančioje Kunjo savivaldybėje suimtas vyras yra žinomas policijai, jis įtariamas gruodžio 31 dieną planavęs surengti išpuolį, teigė minėtasis šaltinis.

Šaltinis teismų sistemoje patvirtino informaciją apie suėmimus. Jis pridūrė, kad įtariamieji buvo sulaikyti antradienį ir areštai buvo susiję su dviem atskirais atvejais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi