Pasaulyje

2016.12.19 18:22

Vienas Austrijoje sulaikytų migrantų planavo teroro aktą per Naujuosius

ELTA2016.12.19 18:22

Didelė Austrijos policijos operacija buvo surengta pirmadienį pabėgėlių bendrabutyje Fušlio miestelyje (Zalcburgo federalinė žemė). Pareigūnai apieškojo namą, kuriame gyvena migrantai, ir sulaikė kelis žmones. Tai pranešė Austrijos televizijos kanalas ORF.

Kratą bendrabutyje leido atlikti šalies prokuratūra. Iš pradžių buvo sulaikyti keli žmonės, bet vėliau buvo suimtas tik 25 metų marokietis. Pasak pareigūnų, sulaikytasis planavo įvykdyti Zalcburge tarp Kalėdų ir Naujųjų metų teroro aktą. Jo apklausa tęsiama.

Per kratą policija taip pat konfiskavo atminties kortelių, daugiau kaip 8 tūkstančius eurų ir narkotikų.

Didelė Austrijos policijos operacija pabėgėlių bendrabutyje Fušlyje buvo surengta pirmadienio rytą. Pareigūnai apieškojo namą, kuriame gyvena migrantai, ir iš pradžių sulaikė kelis žmones, įtariamus ryšiais su „Islamo valstybės“ (IS) grupuote. Operacijoje dalyvavo specialiojo kovos su terorizmu dalinio „Kobra“ kariškiai, kontržvalgybininkai ir policininkai su dresuotais šunimis.

Pabėgėlių bendrabutis įkurtas bažnyčios ūkio teritorijoje, jis buvo apgyvendintas prieš metus. Jame gyveno iš Irako, Afganistano ir Maroko atvykę vyrai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt