Naujienų srautas

Pasaulyje2016.12.08 17:45

Vokietijoje susitikę J. Kerry ir S. Lavrovas nieko nesutarė dėl paliaubų Sirijoje

BNS 2016.12.08 17:45

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry ir Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, ketvirtadienio rytą susitikę Vokietijoje, nepadarė jokios pažangos derybose dėl paliaubų Sirijoje, pranešė vienas amerikiečių pareigūnų.

Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) 57 valstybių užsienio reikalų ministrų susitikimo užkulisiuose jiedu ketvirtadienį susitiko du kartus, pažymėjo pareigūnas.

Tie susitikimai tetruko po 10 minučių ir „jokios pažangos, jokių išvadų nepadaryta dėl Alepo“, Sirijos šiaurėje karo nuniokoto miesto, kurį iš sukilėlių stengiasi išvaduoti Rusijos aviacijos palaikomos Sirijos vyriausybės ginkluotosios pajėgos.

Vis dėlto, išeidamas iš derybų su S. Lavrovu Hamburge, J. Kerry pasakė rusų žurnalistams, kad dar tebeturi vilties ir dar bus stengiamasi rasti sprendimą.

JAV, Didžioji Britanija ir Prancūzija trečiadienį bendru pareiškimu kartu su Kanada, Vokietija ir Italija paragino tuojau pat nutraukti ugnį Sirijos mieste Alepe, kad į jį būtų galima nuvežti pagalbą.

Pasak šešių valstybių, Alepe 200 tūkst. civilių gyventojų, tarp jų daug vaikų, yra „atkirsti nuo maisto ir medicinos atsargų“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi