Pasaulyje

2021.12.03 23:55

Mičigano mokyklos šaulio tėvams pareikšti kaltinimai dėl netyčinės žmogžudystės

BNS2021.12.03 23:55

JAV šiaurinėje Mičigano valstijoje savo keturis bendramokslius mokykloje nušovusio penkiolikmečio tėvams buvo pareikšti kaltinimai dėl netyčinės žmogžudystės.

Jamesui ir Jennifer Crumbley, Ethano Crumbley tėvams, buvo pareikšta po keturis kaltinimus dėl netyčinės žmogžudystės, spaudos konferencijoje paskelbė Ouklando apygardos prokurorė Karen McDonald.

„Šiais kaltinimais siekiama patraukti atsakomybėn asmenis, prisidėjusius prie šios tragedijos, ir taip pat pasiųsti žinią, kad ginklų savininkai yra atsakingi“, – sakė K. McDonald.

Pasak tyrėjų, Jamesas Crumbley praėjusią savaitę legaliai įsigijo pusiau automatinį pistoletą, kurį antradienį panaudojo jo sūnus.

Keturi mokiniai žuvo per šaudymą Oksfordo vidurinėje mokykloje į šiaurę nuo Detroito, o septyni žmonės buvo sužeisti, tarp jų – mokytojas. Trys iš jų tebėra ligoninėse, jų būklė stabili.

E. Crumbley kaip suaugusiajam buvo pareikšti kaltinimai nužudymu, pasikėsinimu nužudyti ir terorizmu.

Pasak ekspertų, JAV tėvai retai sulaukia kaltinimų, susijusių su šaudynėmis mokyklose, kuriose dalyvauja jų vaikai, nors dauguma nepilnamečių ginklus gauna iš tėvų ar giminaičių namų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt