Pasaulyje

2016.11.21 11:44

D. Trumpas į Baltuosius rūmus kelsis be žmonos ir sūnaus

ELTA 2016.11.21 11:44

Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas po savo inauguracijos kitų metų sausio 20-ąją į Baltuosius rūmus Vašingtone kelsis vienas. Jo žmona Melania ir dešimtmetis sūnus Barronas kol kas liks Los Andžele, pranešė D. Trumpo atstovas, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Pasak Jasono Millerio, būsimoji pirmoji šalies pora nerimauja dėl to, kad jų sūnui reikės keisti mokyklą. „Savaime suprantama, jog dešimtmečiui sudėtinga pačiame mokslo metų įkarštyje pereiti į kitą mokyklą“, – teigė jis.

Atstovas reagavo į bulvarinio laikraščio „New York Post“ informaciją, jog motina ir sūnus nori likti gyventi „Trump Tower“ dangoraižyje Niujorke, kad berniukas mažiausiai iki mokslo metų galo galėtų toliau lankyti privačią mokyklą Aukštutiniame Vest Saide.

JAV prezidentai Baltuosiuose rūmuose gyvena ir dirba nuo 1800 metų. Kai prie JAV vairo stojo Barackas Obama, jo dukterims buvo septyneri ir dešimt metų. Billas Clintonas į Baltuosius rūmus įsikėlė su dvylikamete dukra. Visiems trims vaikams teko kraustytis per mokslo metus, jie po to lankė „Sidwell Friends“ privačią mokyklą Vašingtono šiaurės vakaruose.