Pasaulyje

2016.11.16 14:48

D. Trumpas paneigė pranešimus apie nesklandumus jo administracijoje

Išrinktasis Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas tikina, kad jo komandos vykdomas Baltųjų rūmų perėmimas vyksta sklandžiai. Tai jis pranešė „Twitters“, kai amerikiečių žiniasklaida informavo, kad iš valdžios perėmimo komandos atleisti du pareigūnai.

„The New York Times“ skelbia, kad D. Trumpo komandoje vyrauja netvarka – esą visai neseniai iš jos atleisti du už nacionalinį saugumą atsakingi pareigūnai, palaikę ryšius su užsienio šalių koncernais ir vyriausybėmis.

Spėjama, jog dėl jų nušalinimo atsakingas D. Trumpo žentas ir artimas patarėjas Jaredas Kushneris, kuris esą suvedinėja asmenines sąskaitas su dar visai neseniai perėmimo komandai vadovavusiu Naujojo Džersio gubernatoriumi Chrisu Christie.

Pastarasis praėjusią savaitę taip pat pasitraukė iš pareigų, jo funkcijas perėmė D. Trumpo bendražygis išrinktasis viceprezidentas Mike`as Pence`as.

Tuo metu pats išrinktasis prezidentas „Twitter“ tikina, kad valdžios perėmimas iš kadenciją baigiančio prezidento Baracko Obamos yra labai organizuotas.

Jungtinių Valstijų prezidento pareigas D. Trumpas oficialiai perims sausio 20 dieną.