Naujienų srautas

Pasaulyje2016.11.11 11:28

Iš D. Trumpo interneto svetainės dingo kai kurie labiausiai ginčytini rinkimų pažadai

ELTA 2016.11.11 11:28

Iš būsimojo JAV prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos interneto svetainės pašalinti kai kurie labiausiai ginčytini rinkiminiai pažadai. Tarp jų yra raginimas uždrausti musulmonams atvykti į JAV bei pažadas sužlugdyti Paryžiaus klimato kaitos susitarimą, informuoja agentūra „Reuters“.

Portale neliko ir sąrašo su potencialais kandidatais į Aukščiausiojo teismo teisėjus bei įvairių D. Trumpo ekonomikos, gynybos ir reguliavimo projektų detalių.

Atitinkami įrašai greičiausiai pašalinti maždaug tą dieną, kai vyko rinkimai – antradienį, nurodo tinklapis, renkantis atitinkamus duomenis. D. Trumpo rinkimų štabas kol kas nereagavo į pakartotinius prašymus pakomentuoti situaciją.

Saudo Arabijos princas Al-Walidas bin Talalas per JAV televiziją pagyrė D. Trumpą už tai, kad jis iš savo svetainės pašalino reikalavimą uždrausti atvykti į JAV musulmonams.

Rinkimų nugalėtojas, be to, iš savo „Twitter“ paskyros ištrynė musulmonus žeidžiančius teiginius.

Vis dėlto daugelis pagrindinių D. Trumpo reikalavimų liko. Tarp jų yra pažadas pasienyje su Meksika statyti tvorą, už kurią turi sumokėti kaimyninė šalis. Tai buvo ne pirmas kartas, kai D. Trumpo rinkimų štabas be paaiškinimų atliko korektūras internete. Pavyzdžiui, prieš kurį laiką buvo pakeista ta programos dalis, kurioje aiškinama D. Trumpo sveikatos politika. Pasiteiravus, kodėl tai buvo padaryta, į svetainę vėl buvo įdėtas pirminis tekstas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi