Pasaulyje

2016.10.31 13:14

Danija: šaldiklyje rasti pabėgėlės sirės ir dviejų jos dukterų lavonai

ELTA2016.10.31 13:14

Danijos policija Obenro mieste šalies pietuose aptiko šaldiklyje pabėgėlės sirės ir dviejų jos dukterų lavonus, praneša „The Local“.

Pietų Jutlandijos regiono policija pirmadienio rytą informavo, kad sirės – 27 metų moteris ir jos septynerių bei devynerių metų dukterys – buvo nužudytos. Dabar pareigūnai ieško nužudytosios vyro.

„Policija pateko į namą, kur šaldiklyje buvo rasti trijų aukų kūnai. Moters vyro ir mergaičių tėvo būste nebuvo, dabar jo ieškoma“, – sakė teisėsaugos institucijų atstovai.

Pasak policininkų, nužudytos moters artimieji kreipėsi į juos po to, kai kelias dienas nepavyko užmegzti su ja ryšio. Ši sirų šeima atvyko į Daniją 2015 metų vasarą, jos nariams buvo suteiktas pabėgėlių statusas.

Europą apėmė didžiausia nuo Antrojo pasaulinio karo laikų migracijos krizė. Ją pirmiausia sukėlė ginkluoti konfliktai ir ekonominės problemos Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalyse. Didžiausią krizės naštą tenka atlaikyti Vokietijai.

Tarptautinės migracijos organizacijos duomenimis, 2014 metais į ES šalis atvyko 900 tūkstančių žmonių, 2015 metais – 1,048 milijono žmonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.