Naujienų srautas

Pasaulyje2016.10.30 12:07

Bepilotė skraidyklė vėl sustabdė Dubajaus oro uosto darbą

BNS 2016.10.30 12:07

Šeštadienio vakarą Dubajaus tarptautiniame oro uoste pastebėta bepilotė skraidyklė sustabdė jo darbą pusantros valandos. Šis tokio pobūdio incidentas yra jau trečias per mažiau nei penkis mėnesius.

Oro erdvė aplink oro uostą buvo uždaryta nuo 19.25 iki 20.49 val. vietos laiku „dėl neautorizuotos bepilotės skraidyklės veiklos, dėl kurios teko nukreipti skrydžių“, panešė oro uosto operatorė „Dubai Airports“.

Socialiniame tinkle „Twitter“ bendrovė pabrėžė, kad saugumas jai yra pagrindinis prioritetas. Ji taip pat priminė, kad draudžiama skraidinti bepilotes skraidykles penkių kilometrų spinduliu aplink bet kurį oro uostą.

Rugsėjo 28 d. dėl neautorizuotos bepilotės skraidyklės Dubajaus oro uostas buvo uždarytas taip pat maždaug pusantros valandos. Dėl to pačios priežastis daugiau nei valandą oro uostas neveikė ir birželio 12 d.

Jungtinių Arabų Emyratų valdžia jau pranešė ketinanti griežtinti skraidyklių įsigijimo ir naudojimo taisykles bei griežtinti bausmes už taisyklių nesilaikymą.

Iš Dubajaus oro uosto į daugiau nei 260 miestų skraidina maždaug šimtas aviakompanijų. Pernai oro uostas aptarnavo daugiau nei 78 mln. keleivių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi