Pasaulyje

2021.10.26 06:31

Aidaho prekybos centre nušauti du žmonės, keturi sužeisti

BNS2021.10.26 06:31

Aidaho valstijoje du žmonės žuvo ir dar keturi, įskaitant vieną policininką, buvo sužeisti per ginkluoto asmens išpuolį viename prekybos centre, pranešė teisėsauga.

Boisio policijos pareigūnai buvo iškviesti į prekybos centrą, kuriame „buvo pašautas mažiausiai vienas žmogus“, žurnalistams sakė miesto policijos vadovas Ryanas Lee.

Pareigūnai įsitraukė į susišaudymą su vyru, kurio išvaizda atitiko nupasakotą pagalbos telefonu apie užpuoliką pranešusių žmonių. Vienas policininkas buvo sužeistas.

Įtariamasis buvo sulaikytas.

„Šis incidentas nebekelia grėsmės ar pavojaus platesnei bendruomenei, – nurodė R. Lee. – Šiuo metu negalime kalbėti apie jokius tai galėjusius nulemti motyvus arba bet ką kita, kas galėtų paveikti tyrimą.“

Dienraštis „The New York Times“ pranešė, kad incidentas įvyko dviejų aukštų prekybos centre „Boise Towne Square“, kuriame veikia daugiau kaip 150 parduotuvių ir restoranų.

Šaudynės ir kitoks ginkluotas smurtas Jungtinėse Valstijose yra opi problema. Griežtesnės šaunamųjų ginklų kontrolės šalininkai aiškina, kad padėtį blogina pernelyg didelis ginklų paplitimas ir nepakankama teisinė priežiūra.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt