Pasaulyje

2021.10.24 11:28

Ugandoje driokstelėjęs sprogimas – „teroro aktas“, sako prezidentas

BNS2021.10.24 11:28

Ugandos prezidentas Yoweri Museveni (Joveris Musevenis) sekmadienį pareiškė, kad sostinėje Kampaloje nugriaudėjęs sprogimas, per kurį žuvo vienas ir buvo sužeisti dar penki žmonės, buvo „teroro aktas“, ir pažadėjo surasti už tai atsakingus asmenis.

„Atrodo, kad tai – teroro aktas, bet mes surasime kaltininkus“, – socialiniame tinkle „Twitter“ Y. Museveni parašė apie sprogimą, driokstelėjusį šeštadienio vakarą populiarioje restoranų gatvėje šiaurinėje Kampalos dalyje.

„Policija... reagavo į rimtą sprogimą, įvykusį ... apie 21 val. (vietos ir Lietuvos laiku), maitinimo įstaigoje „Digida“, – šeštadienį „Twitter“ paskelbtame pranešime sakė Ugandos policijos pajėgų atstovas Fredas Enanga.

Y. Museveni sakė, jog jam buvo pranešta, kad trys žmonės įvykio vietoje „paliko paketą“, kuris vėliau sprogo.

Prezidentas sakė, kad tyrėjai vis dar apieško sprogimo vietą, o vėliau bus paskelbta daugiau informacijos, įskaitant patarimus visuomenei „kovojant su šiais galimais teroristais“.

„Visuomenė neturėtų bijoti, mes įveiksime šį nusikalstamumą, kaip nugalėjome visus kitus nusikaltimus, kuriuos padarė gyvybės negerbiančios kiaulės“, – sakė Y. Museveni.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt