Pasaulyje

2016.10.20 09:13

Paskutiniai debatai: D. Trumpas būtų V. Putino marionetė, sako H. Clinton

Respublikonų ir demokratų kandidatai susitiko paskutiniuose televizijos debatuose prieš lapkričio 8-ąją vyksiančius Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. 

Nevados valstijoje, Las Vegase, susitikę Hillary Clinton ir Donaldas Trumpas ir šį kartą nepaspaudė vienas kitam rankos. Pagrindinės šių debatų temos –  JAV skola ir jos suvaldymo priemonės, migracijos politika, užsienio politika, Aukščiausiojo Teismo teisėjų skyrimas.

Debatų metu H. Clinton pareiškė, kad D. Trumpas yra pats pavojingiausias šių laikų kandidatas į JAV prezidentus. Demokratų atstovė taip pat teigė, kad Rusijos vadovas nori, jog D. Trumpas būtų išrinktas prezidentu, nes nori Amerikos vadovo–marionetės.

Tuo metu respublikonų kandidatas D. Trumpas atsisakė pasakyti, ar pripažins šių rinkimų rezultatus. Jis dar kartą pakartojo, kad H. Clinton kampanija kartu su žiniasklaida esą bando koreguoti rinkimų rezultatus. D. Trumpo teigimu, kelių moterų vieši pareiškimai dėl jo nederamo elgesio su jomis buvo inicijuoti H. Clinton komandos. Respublikonų kandidatas taip pat išsakė savo įtarimus apie milijonus užregistruotų netikrų rinkėjų.