Pasaulyje

2016.10.16 23:13

Donecke nužudytas smogikų vadeiva A. Pavlovas-Motorola

15min.lt 2016.10.16 23:13

Donecke nužudytas vienas iš prorusiškų separatistų vadeivų Arsenijus Pavlovas, geriau žinomas Motorolos pravarde. Apie tai pranešė naujienų agentūra „Interfax“, remdamasi savo šaltiniu.

Anot agentūros, Motorola mirė per sprogimą lifte daugiaaukščiame name, kuriame jis gyveno. Buvo susprogdinta savadarbė bomba.

„Donecko liaudies respublika“ patvirtino, kad Motorola yra negyvas. Separatistų atstovai dėl smogiko mirties apkaltino ukrainiečių kovotojus.

Rugpjūčio pabaigoje žiniasklaidoje nuskambėjo incidentas, kai name, kuriame su žmona gyveno vienas nuožmiausių separatistų, kaimynai iškėlė Ukrainos vėliavą.

A. Pavlovo gyvenamąją vietą neapdairiai išdavė jo žmona, socialiniame tinkle pasigyrusi vyro dovana – gatvėje stovinčiu automobiliu.

A. Pavlovas kartu su savo vadovaujamais smogikais daugiausiai veikė Donecke, dalyvavo užimant šio miesto oro uostą. Jis taip pat dalyvavo Ilovaisko mūšyje.

Ukrainoje jis yra ieškomas dėl karo nusikaltimų. Pareigūnai siekė, kad Interpolas jį įtrauktų į ieškomų nusikaltėlių sąrašą, tačiau tai neįvyko.

A. Pavlovas yra vienas iš asmenų, kuriems asmeniškai yra paskelbtos Europos Sąjungos sankcijos.