Naujienų srautas

Pasaulyje2016.10.08 11:07

H. Clinton papiktino išplatintas D. Trumpo vaizdo ir garso įrašas

ELTA 2016.10.08 11:07

Demokratų kandidatė į JAV prezidento postą Hillary Clinton pareiškė, kad jos varžovui Donaldui Trumpui negalima leisti tapti šalies prezidentu, tai ji parašė savo „Twitter“ paskyroje. Apie tai informuoja BBC.

Tokią nuomonę H. Clinton pareiškė po to, kai laikraštis „The Washington Post“ išplatino 2005 m. vaizdo ir garso įrašą, kuriame D. Trumpas ypač vulgariai atsiliepia apie moteris.

2005 m. garso įraše D. Trumpas pasakoja mėginęs turėti lytinių santykių su ištekėjusia moterimi, kurios pavardė neskelbiama. „Kai esi žvaigždė, jos tau leidžia daryti, ką nori... “, – girdima įraše.

„Tai siaubinga... mes negalime leisti šiam žmogui tapti prezidentu“, – rašė H. Clinton.

Kilus skandalui, D. Trumpas viešai atsiprašė tų, kuriuos galėjo įskaudinti jo žodžiai. Tokiu savo viešu atsiprašymu už seniai įvykusį pokalbį jis pripažino, kad įrašas tikras, rašo žiniasklaida.

„Taip, aš tą pasakiau. Aš suklydau ir atsiprašau. Pažadu būti geresnis“, – sakė jis, pridurdamas, kad šio seno įrašo paskelbimas „atitraukia“ nuo daug „svarbesnių politinių klausimų“.

Penktadienį, iškart kilus skandalui dėl įrašo, D. Trumpas pareiškė, kad 2005 m. vaizdo įraše nėra nieko ypatinga, nes buvęs šalies prezidentas Billas Clintonas yra sakęs „daug blogesnių dalykų“. „B. Clintonas golfo lauke yra sakęs daug blogesnių dalykų“, – pareiškė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi