Pasaulyje

2021.09.16 10:25

Izoliavęsis Putinas sako, kad jo aplinkoje nustatyta keliasdešimt COVID-19 atvejų

BNS2021.09.16 10:25

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pranešė, kad koronavirusinė infekcija nustatyta kelioms dešimtims jo aplinkos žmonių.

„Žinote, kad, deja, buvau priverstas paskutinę minutę atšaukti savo vizitą į Dušanbę. Labai apgailestauju. Tačiau tai susiję su tuo, kad mano artimiausioje aplinkoje, kaip žinote, buvo išaiškinti užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Ne vienas, ne du, kelios dešimtys“, – sakė V. Putinas, vaizdo ryšiu kreipdamasis į Dušanbėje vykstančio Kolektyvinio saugumo sutarties organizacijos (KSSO) viršūnių susitikimo dalyvius.

„Dabar tenka kelias dienas laikytis saviizoliacijos režimo“, – sakė jis.

„Deja, negaliu kiekvienam iš jūsų paspausti rankos, apkabinti, tačiau mes, žinoma, suinteresuoti dalyvauti, nors ir nuotoliniu būdu, svarstant esminius mūsų organizacijos uždavinius“, – pridūrė V. Putinas.

Jis pabrėžė, kad padėtis KSSO atsakomybės zonoje ir prie organizacijos valstybių narių išorės sienų nestabili ir kelia naujų iššūkių bei grėsmių valstybių saugumui.

Anksčiau šią savaitę Kremlius pranešė, kad V. Putinas izoliavosi nustačius kelis COVID-19 atvejus jo aplinkoje, bet yra „visiškai sveikas“. Prezidentas yra pasiskiepijęs rusiška vakcina „Sputnik V“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt