Naujienų srautas

Pasaulyje2016.09.23 14:50

Sirijos kariuomenė Alepe pradėjo naują puolimą

ELTA 2016.09.23 14:50

Penktadienį Sirijos ir Rusijos lėktuvai bombardavo Alepo miestą, pranešė žmogaus teisių stebėsenos organizacija. Antskrydžius pradėta vykdyti iš karto po to, kai Sirijos kariuomenė paskelbė pradėsianti naują puolimą, kuriuo sieks atsiimti visą padalyto miesto kontrolę. Tai praneša naujienų agentūra AFP.

Naktį į penktadienį ir penktadienio rytą rytinei miesto daliai buvo smogta mažiausiai 30 kartų. Per antskrydžius žuvo mažiausiai trys žmonės, praneša Sirijos žmogaus teisių stebėsenos grupė.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusios stebėsenos grupės teigimu, dešimtys žmonių buvo sužeisti ir baiminamasi, kad po nuolaužomis gali būti palaidota dar daugiau žuvusiųjų.

AFP korespondentas pranešė, kad per bombardavimą nukentėjo ir du civilinės gynybos centrai.

Žmogaus teisių stebėsenos grupės vadovo Rami Abdelio Rahmano teigimu, antskrydžius Sirijos kariuomenei padėjo vykdyti Rusijos karo lėktuvai. Naujienų agentūrai AFP jis sakė: „Sirai mėto statinines bombas, o Rusijos lėktuvai vykdo antskrydžius“.

Bombarduoti miestą pradėta po to, kai Sirijos kariuomenė ketvirtadienį paskelbė apie naują puolimą, kuriuo sieks susigrąžinti sukilėlių valdomas Alepo dalis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi