Pasaulyje

2016.09.19 20:42

B. Obama po išpuolių paragino amerikiečius nepasiduoti baimei

BNS2016.09.19 20:42

JAV prezidentas Barackas Obama pirmadienį padarė pareiškimą, praėjus visai nedaug laiko nuo savaitgalį buvusių sprogimų Niujorke ir Naujajame Džersyje.

Atakos ir badymai Minesotoje, kur peiliu švaistėsi iš Somalio kilęs amerikietis, anot policijos, minėjęs Alachą, sukėlė rūpesčių dėl saugumo, vykstant JAV prezidento rinkimų kampanijai.

B. Obama paragino amerikiečius „nepasiduoti baimei“ po sprogdinimų Niujorke ir Naujajame Džersyje bei išpuolio Minesotoje savaitgalį.

„Nors mes turime būti budrūs ir agresyvūs, kad išvengtume bejausmių smurto aukų, ir kad užtikrintume, jog tokių išpuolių kaltininkai bus surasti bei perduoti teisingumui, bet visi turime elgtis kaip piliečiai, įsitikinę, kad nepasiduosime baimei“, – kabėjo prezidentas.

B. Obama pabrėžė, kad kol kas tyrėjai nemato „jokio ryšio“ tarp incidentų rytų pakrantėje ir išpuolio peiliu Minesotoje.

Prezidentas taip kalbėjo maždaug tuo pačiu metu, kai Naujojo Džersio policija areštavo 28-erių Ahmadą Khaną Rahami, kurį norima apklausti dėl išpuolių rytų pakrantėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.