Naujienų srautas

Pasaulyje2016.09.17 20:34

Naujajame Džersyje prieš labdaringą bėgimą sprogo bomba

BNS 2016.09.17 20:34

Vieno Naujojo Džersio pajūrio miestelio gatvėje šeštadienio rytą sprogo šiukšlių dėžėje paslėpta vamzdinė bomba, o šis incidentas įvyko prieš pat labdaringą bėgimą, per kurį surinktos lėšos turėjo būti skirtos jūrų pėstininkams ir jūreiviams.

Sprogimas Sisaid Parko miestelyje driokstelėjo apie 9 val. 30 min. vietos (16 val. 30 min. Lietuvos) laiku, bet apie pranešimų apie nukentėjusius žmones nebuvo.

Dėl šio išpuolio 3-asis kasmetinis bėgimas „Semper Five“, kuriame, kaip planuota, turėjo dalyvauti 5 000 žmonių, buvo atšauktas.

Socialiniuose tinkluose iš įvykio vietos matėsi sprogimo sudraskytas žalias šiukšlių konteineris gatvėje ties lentiniu paplūdimio taku. Policija nedelsiant evakavo žmones iš aplinkinės teritorijos.

Pareigūnai nurodė, kad maratono dalyviai turėjo prabėgti pro tą vietą maždaug tuo pačiu metu, kai driokstelėjo sprogimas. Vis dėlto lenktynių pradžia buvo atidėta, kai buvo rasta palikta įtartina kuprinė.

Įvykio vietoje susirinko daug valstijos ir federalinės teisėsaugos pareigūnų.

Šis incidentas atgaivino prisiminimus apie 2013 metais Masačusetso valstijoje įvykdytą išpuolį, kai netoli Bostono maratono finišo linijos sprogusios dvi bombos užmušė tris žmones, o dar 264 sužeidė. Pareigūnai nustatė, kad bombas padėjo radikalizavęsi čečėnai imigrantai broliai Carnajevai, iš kurių vienas buvo nukautas per gaudynes, o kitas  sučiuoptas ir nuteistas myriop.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi