Pasaulyje

2013.04.02 17:04

Egipte maistu apsinuodijo 500 studentų

ELTA2013.04.02 17:04

Egipto sostinėje Kaire į ligoninę paguldyta beveik 500 Al Azcharo universiteto studentų, apsinuodijusių maistu, skelbia AP.  

Egipto sostinėje Kaire į ligoninę paguldyta beveik 500 Al Azcharo universiteto studentų, apsinuodijusių maistu, skelbia AP.

Pasak sveikatos apsaugos pareigūno Khaledas el-Khateibas, visi 479 studentai apsinuodijo sostinės Nasro rajone esančiuose universiteto bendrabučiuose. Nukentėjusieji buvo nugabenti į vietines ligonines Kaire. Prezidentas Mohammedas Morsi) antradienį aplankė studentus vienoje sostinės ligoninėje.

Apsinuodijimai maistu Egipto universitetų bendrabučiuose yra gana dažni, nes nesilaikoma pagrindinių higienos taisyklių. Tačiau šis incidentas yra vienas didžiausių per pastaruosius metus.

Pirmadienį šimtai pasipiktinusių studentų surengė demonstracijas, užblokavo kelius ir protestavo prieš universiteto valdybą. Studentai antradienį ketino tęsti demonstracijas.

Al Azcharo universitetas yra svarbiausia musulmonų sunitų aukštoji mokykla, rengianti ne tik teologus, bet suteikianti mokslų ir humanitarinių mokslų išsilavinimą.                         

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt