Pasaulyje

2016.09.15 08:09

H. Clinton sveikatos būklė gerėja

BNS2016.09.15 08:09

Hillary Clinton, sveikstanti nuo „nesmarkaus, neužkrečiamo plaučių uždegimo“, trečiadienį paviešino naujus duomenis apie savo sveikatą, o jos gydytoja pabrėžė, kad buvusi valstybės sekretorė dėl savo bendros sveikatos būklės yra „tinkama eiti prezidento pareigas“.

H.Clinton rinkimų kampanijos štabas buvo spaudžiamas paviešinti informaciją apie Demokratų partijos kandidatės į prezidentus sveikatos būklę, kai ji sekmadienį pasijuto blogai per Rugsėjo 11-osios metinėms skirtą atminimo renginį. Buvo pranešta, kad 68 metų H.Clinton diagnozuota pneumonija.

Buvusi valstybės sekretorė „tebėra sveika ir tinkama eiti Jungtinių Valstijų prezidento pareigas“, nurodė jos asmeninė gydytoja Lisa Bardack „atnaujintoje ataskaitoje“ apie H.Clinton sveikatos būklę.

Detaliame dviejų puslapių dokumente rašoma, kad H.Clinton „su antibiotikų ir poilsio pagalba sparčiai atsigauna“ po savaitgalį ją užklupusio plaučių uždegimo.

Demokratų kandidatei buvo šiek tiek pakilusi temperatūra, ji jautė nuovargį, tačiau jos organizmo gyvybinės funkcijos išliko normalios, pažymėjo L.Bardack.