Naujienų srautas

Pasaulyje2016.09.09 17:25

Aiškėja Prancūzijoje suimtų terorizmu įtariamų moterų planai

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.09.09 17:25

Trys Prancūzijoje suimtos terorizmu įtariamos moterys turėjo labai konkrečių išpuolio planų. Jos ketino surengti teroro aktą prieš „Gare de Lyon" geležinkelio stotį Paryžiaus pietryčiuose, pareiškė Vidaus reikalų ministerija, kuria remiasi agentūra „Reuters".

Prancūzijos pareigūnai skelbia, kad trys ketvirtadienį sulaikytos moterys vienoje Paryžiaus geležinkelio stotyje ketino surengti teroro ataką. Tai patvirtino šalies vidaus reikalų ministerija. Jaunos moterys suimtos praėjus kelioms dienoms, kai Prancūzijos sostinėje už 3 kilometrų nuo geležinkelio stoties, netoli Paryžiaus Dievo Motinos katedros, buvo rastas automobilis su keliais dujų balionais. Po lapkričio 13-osios išpuolių Paryžiuje tebegalioja nepaprastoji padėtis.

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande`as, komentuodamas moterų sulaikymą, pabrėžė, kad Paryžiuje buvo užkirstas kelias išpuoliui ir sutriuškinta grupuotė.

„Tačiau jų yra daugiau“, – pridūrė jis.

Trys 19, 23 ir 39 metų amžiaus moterys buvo sulaikytos ketvirtadienio vakarą. Prieš tai policija automobilyje rado kelis dujų balionus. Įtariamosios buvo radikalizavusios, jos „buvo fanatikės ir, labai tikėtina, planavo netrukus surengti išpuolį“, po moterų suėmimo sakė Prancūzijos vidaus reikalų ministras Bernardas Cazeneuve`as.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi