Pasaulyje

2021.08.06 07:43

Sent Vinsento ir Grenadinų sostinėje per protestą sužalotas šalies premjeras

BNS2021.08.06 07:43

Sent Vinsento ir Grenadinų premjeras Ralphas Gonsalvesas buvo sužalotas į galvą per protestą sostinėje Kingstaune ir hospitalizuotas, penktadienį pranešė žiniasklaida, remdamasi vietos pareigūnais.

Pasak pranešimų, ministras pirmininkas nukentėjo ketvirtadienį, kai išlipęs iš automobilio ėjo pėsčiomis pro protestuotojus prieš privalomąją vakcinaciją, užblokavusius įėjimą į parlamento pastatą.

Vienas iš demonstrantų sviedė į R. Gonsalvesą kažkokį daiktą, kuris pataikė jam į galvą. Netrukus po to politikas buvo nugabentas į ligoninę dėl smarkaus kraujavimo.

Pareigūnų teigimu, šiuo metu vyriausybės vadovas yra prižiūrimas medikų ligoninėje, kur turės praleisti naktį. Pats R. Gonsalvesas pranešė jau sveikstantis.

Incidentas įvyko 74 metų R. Gonsalvesui grįžtant į parlamento sesiją, per kurią įstatymų leidėjai svarstė visuomenės sveikatos reformą, numatančią, kad dauguma priešakinių linijų darbuotojų turėtų būti privalomai skiepijami nuo koronaviruso.

Šalies turizmo sektorių stipriai paveikė koronaviruso pandemija, o balandį galingai išsiveržė dešimtmečius snaudęs ugnikalnis, privertęs tūkstančius išsigandusių gyventojų trauktis į saugias vietas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.