Pasaulyje

2021.08.03 19:04

Per šaudymą netoli Pentagono sužeisti keli žmonės

atnaujinta 21.15
BNS2021.08.03 19:04

Šalia Vašingtono keletas žmonių buvo sužeisti antradienį ryte per šaudymo incidentą netoli Pentagono pastato.

JAV Gynybos departamento centrinė būstinė dėl šio incidento buvo laikinai uždaryta.

Arlingtono apygardos priešgaisrinis departamentas pranešė apie „keletą nukentėjusiųjų“, bet kol kas neaišku, ar jie buvo pašauti, taip pat kokia jų būklė.

Du teisėsaugos pareigūnai su anonimiškumo sąlyga sakė, kad tarp sužeistųjų yra policijos pareigūnas.

Incidentas įvyko autobusų stotyje, kuri yra Pentagono tranzito centro dalis, sakoma per „Twitter“ paskelbtoje Pentagono apsaugos tarnybos žinutėje.

Vienas naujienų agentūros AP reporteris, buvęs netoli JAV Gynybos departamento būstinės, sakė girdėjęs keletą šūvių, o paskui, po pauzės – dar mažiausiai vieną papildomą šūvį.

Kitas AP žurnalistas girdėjo policininkus šaukiant „Šaulys!“

Pentagono pranešime sakoma, kad pastatas buvo uždarytas dėl „policijos veiksmų“. Prieš vidurdienį Pentagono apsaugos agentūra per tviterį paskelbė, jog incidento vieta dabar jau vėl saugi. Pastatas buvo vėl atidarytas, išskyrus teritoriją nusikaltimo vietoje.

Incidento metu gynybos sekretorius Lloydas Austinas ir Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milley buvo Baltuosiuose rūmuose, kur susitiko su prezidentu Joe Bidenu.

2010 du Pentagono apsaugos tarnybos pareigūnai buvo sužeisti per ginkluoto vyro ataką patikros poste. Pareigūnai atsakė ugnimi ir nukovė užpuoliką, įvardytą kaip Johnas Patrickas Bedellis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.