Pasaulyje

2016.08.22 19:02

Švedijos Geteborgo mieste sprogus į butą įmestai granatai žuvo mažametis

BNS2016.08.22 19:02

Švedijoje pirmadienį žuvo aštuonerių metų berniukas, kai į butą, kuriame jis miegojo, pro langą buvo įmesta granata, pranešė policijos pareigūnai ir pridūrė, kad vaikas tikriausiai tapo organizuotų nusikaltėlių grupuočių konflikto auka.

Incidentas įvyko vakarinio Geteborgo miesto darbininkų klasės rajone Biskopsjordene, kai nežinomas užpuolikas pro langą įmetė rankinę granatą į kambarį, kuriame miegojo vaikas, sakoma policijos pranešime.

Tame pačiame bute sprogimo metu buvo mažiausiai penki vaikai ir keli suaugusieji.

„Vienas iš šiuo adresu registruotų žmonių yra asmuo, kuris rajono teisme buvo nuteistas už žmogžudystę“, įvykdytą Geteborgo somaliečių bendruomenės gaujos nariams suvedinėjant senas sąskaitas, nurodė pareigūnai.

2015 metų kovą ginkluoti asmenys įsiveržė į alaus barą Biskopsjordene ir paleidę virtinę šūvių nušovė vyrą, kuris buvo žinomas policijai, ir dar vieną ten buvusį niekuo dėtą žmogų.

Dėl to išpuolio šį mėnesį buvo nuteisti aštuoni asmenys, kuriems teismas skyrė nuo septynių metų laisvės atėmimo iki kalėjimo iki gyvos galvos bausmes.

Remiantis vietos laikraščiu „Göteborgs-Posten“, šaudynės alaus bare buvo kelių dėl narkotikų rinkos besivaržančių gaujų karo kulminacija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.