Pasaulyje

2021.07.27 08:47

Jutoje per smėlio audrą susidūrus 22 automobiliams žuvo mažiausiai 8 žmonės

BNS2021.07.27 08:47

Jutos valstijos greitkelyje per smėlio audrą susidūrus 22 automobiliams žuvo aštuoni žmonės, tarp jų keli vaikai, pranešė pareigūnai.

Avarijos įvyko kelyje „Interstate 15“ šalia Kanošo miesto sekmadienio popietę, baigiantis šventiniam savaitgaliui, kai valstijos automagistralėse dažnai suintensyvėja eismas.

Į ligonines buvo nugabenti mažiausiai dešimt žmonių, trys iš jų – kritinės būklės. Avarijų aukos į gydymo įstaigas buvo transportuotos greitosios pagalbos automobiliais ir sraigtasparniais.

Masinis automobilių susidūrimas įvyko siaučiant smarkiam vėjui, kurio sukeltos dulkės labai pablogino matomumą.

Penkios iš aštuonių aukų važiavo vienu automobiliu, dar dvi – kitu. Paskutinė auka buvo trečiame automobilyje, patekusiame į masinę avariją.

Tarp aukų esama kelių vaikų, sakė kelių policijos atstovas Cameronas Rhodenas (Kameronas Rodenas) Solt Leik Sičio televizijai KUTV.

“Aplink pilna automobilių. Kelios mašinos bandė nuvažiuoti nuo kelio. Kai kurie automobiliai apvirtę ant šono, – sakė jis. – Vienas iš automobilių tempė priekabą, kuri per avariją buvo visiškai sulamdyta.“

Sekmadienį vėlai vakare „Interstate 15“ tebebuvo dalinai uždarytas.

Kanošas yra už maždaug 260 km į pietus nuo Solt Leik Sičio.

Sekmadienį eismas valstijos keliuose buvo labai intensyvus, daugeliui žmonių grįžtant į namus po ilgojo savaitgalio, skirto mormonų šventei paminėti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.