Naujienų srautas

Pasaulyje

2016.08.11 16:16

Rusijos Kaukaze nušautas federalinis teisėjas

BNS 2016.08.11 16:16

Rusijos Federacijai priklausančioje neramiojoje Dagestano respublikoje šalia savo namų nušautas teisėjas, užpuolikas nežinomas, ketvirtadienį pranešė tyrėjai.

Trečiadienio vakarą „nežinomas asmuo paleido ugnį iš automatinio ginklo“ į teisėją Ubaidulą Magomedovą jo namų kieme kalnų kaime Asabe, nurodė Rusijos tyrimų komiteto Dagestano padalinys.

„Teisėjas mirė įvykio vietoje“, – sakoma pranešime.

Dėl šio išpuolio pradėtas baudžiamasis tyrimas; „Magomedovo profesinė veikla laikoma pagrindine pasikėsinimo į jo gyvybę priežastimi“.

U. Magomedovas dirbo federaliniu teisėju Šamilio rajono teisme Dagestane; į šias pareigas 2007 metų rugsėjį jį paskyrė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Viešai prieinamoje informacijoje nurodoma, kad jis pastaruoju metu narinėjęs bylas dėl narkotikų laikymo ir prekyba ginklais; tačiau Dagestano Aukščiausiojo Teismo atstovas sakė naujienų agentūrai TASS, kad U. Magomedovas dirbo ir su terorizmo bei ekstremizmo bylomis.

Tuo tarpu kitoje vietovėje – Andi kaime netoli Čečėnijos, per susišaudymą nukauti trys įtariami „banditai“, sakė ketvirtadienį naujienų agentūrai „RIA Novosti“ vienas saugumo pareigūnas.

Nežinoma, ar tarp minėtų dviejų įvykių esama kokio nors ryšio; atstumas tarp šių vietovių yra mažesnis nei 40 km.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi