Pasaulyje

2021.07.16 11:10

Brazilijos prezidentas toliau gydomas ligoninėje, jo būklė gerėja

ELTA2021.07.16 11:10

Pagerėjo Brazilijos prezidento Jairo Bolsonaro, kuris buvo išgabentas į ligoninę dėl žarnų nepraeinamumo, sveikatos būklė, paskelbė jo biuras.

J. Bolsonaro būklė gerėja patenkinamu tempu, sakoma ketvirtadienį paskelbtame prezidento biuro pranešime. Tačiau jį prižiūrinti medikų komanda nenurodė, kada šalies vadovas galės būti išrašytas iš Vila Nova ligoninės San Paule.

Kol kas neužsimenama apie galimą operaciją.

Prezidentas jaučiasi geriau, tviteryje parašė jo sūnus Flavio Bolsonaro. „Jei taip bus ir toliau, jam neprireiks operacijos.“

66-erių J. Bolsonaro trečiadienį buvo išgabentas iš sostinės Brazilijos į San Paulą dėl daugiau nei dešimt dienų trukusio žagsėjimo. Gydytojai diagnozavo jam žarnų nepraeinamumą ir suorganizavo prezidento pervežimą. Ten jam buvo atlikti tolesni tyrimai, ar reikalinga skubi operacija.

J. Bolsonaro neseniai patyrė spaudimą iš parlamento Tyrimų komiteto dėl savo koronaviruso politikos ir įtarimų korupcija, susijusių su vakcinų pirkimu. Apklausų bendrovės „Datafolha“ duomenimis, nepritarimas jo vyriausybei pasiekė 51 proc. – tai aukščiausias lygis nuo jos kadencijos pradžios 2019-aisiais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt