Pasaulyje

2016.08.08 20:01

Subombardavo sukilėlius Alepo mieste

ELTA2016.08.08 20:01

Sirijos vyriausybę palaikančios pajėgos ėmė vykdyti oro antskrydžius prieš sukilėlių grupuotes, neseniai tvirtinusias, esą pasiekė naujų pergalių Sirijos Alepo mieste, praneša BBC.

Sirijos vyriausybė išplatino vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip jos pajėgos galimai bombarduoja taikinius pietvakarinėje Alepo miesto dalyje.

Kiek anksčiau sukilėliai teigė, kad jie pralaužė ištisas savaites besitęsiančią Alepo apsiaustį, tačiau Damaskas šį teiginį paneigė.

Naujienų agentūros AFP korespondentas pranešė, kad puolimo iš oro metu buvo taikomasi į sukilėlių valdomas Alepo teritorijas.

Opozicijos aktyvistai teigė, kad sekmadienį bombarduojant Ramusecho rajoną Alepo mieste, dalyvavo ir Rusijos lėktuvas. Rusijos kariuomenė šio teiginio kol kas nekomentuoja.

Sukilėlių koalicija tvirtino ketinanti padvigubinti kovotojų skaičių ir pradėti naują puolimą, kad atkovotų visą Alepo miestą.

Sirijos vyriausybė neigia, kad sukilėliai pasiekė reikšmingų laimėjimų ir tvirtina, kad miesto apgultis dar nesibaigė. Tačiau panašu, kad vyriausybė perdislokuoja savo pajėgas, siekdama užkirsti kelią sukilėliams pasiekti naujų pergalių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.