Naujienų srautas

Pasaulyje2016.08.04 10:31

Žiniasklaida: Turkija sulaikė 20 įtariamų IS narių

ELTA 2016.08.04 10:31

Privati naujienų agentūra „Dogan“ pranešė, kad Turkijos policija ankstyvą ketvirtadienio rytą pietiniame Adanos mieste sulaikė 20 įtariamų grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) narių, praneša „Reuters“.

Naujienų agentūra taip pat skelbia, kad antiteroristinė policija, gavusi pranešimą apie galimai IS priklausančių grupelių rengiamus išpuolius, į pagalbą pasitelkusi sraigtasparnį, mieste surengė 22 reidus.

Agentūros duomenimis, įtariamieji, tarp kurių buvo ir žinomų vietos žmonių, nuvežti į Adanos policijos komisariatą, kur bus apklausiami.

Prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas teigė, kad IS kovotojai iš buvusios Sovietų Sąjungos yra atsakingi už birželio mėnesio išpuolį Stambulo oro uoste, per kurį žuvo 45 žmonės. Dėl šio išpuolio sulaikytos kelios dešimtys įtariamųjų.

IS kontroliuoja Sirijos dalį, esančią į pietus nuo Adanos ir besidriekiančią palei sieną su Turkija. Netoli Adanos yra įsikūrusi Inčirliko karinių oro pajėgų bazė, kurioje dislokuotos JAV pajėgos ir kuri naudojama rengti antskrydžiams prieš IS.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi