Pasaulyje

2016.07.30 20:28

Norvegijoje sudužus turistų autobusui žuvo žmogus

BNS2016.07.30 20:28

Norvegijoje vienas žmogus žuvo, o dar du buvo sunkiai sužeisti turistų iš Ukrainos autobusui šeštadienį nuslydus nuo kelio ir nulėkus nuo skardžio, pranešė policija ir vienas gelbėjimo tarnybos pareigūnas.

Ši avarija įvyko kalnuose netoli Olesiundo miesto, už maždaug 550 km į šiaurės vakarus nuo sostinės Oslo.

Autobusas važiavo į Trolstigeną („Trolių kelią“) – itin vingiuotą kalnų serpantiną, vedantį prie Jeirangerio fjordo, vienos iš labiausiai turistų lankomų Norvegijos vietovių, kai nuslydo nuo kelio ir nulėkė nuo šlaito, sakė gelbėjimo tarnybos atstovas Toras Ivaras Sjaastadas.

Norvegijos dienraštis „Verdens Gang“ paskelbė nuotrauką, kurioje matomas aukštyn ratais apvirtęs autobusas ir prie jo dirbantys gelbėtojai. Laikraštis nurodė, kad autobusas nusirito į 6 m gylio daubą.

Policija „Twitter“ žinutėje nurodė, kad per „užsieniečių autobuso“, kuriame buvo apie 40 žmonių, avariją žuvo vienas žmogus, o dar keli buvo sužeisti, iš jų bent du – sunkiai.

Atnaujintame „Verdens Gang“ pranešime sakoma, kad keli žmonės buvo įstrigę apvirtusiame autobuse, bet dabar visi žmonės jau ištraukti. Bent 14 sužeistųjų, daugiausiai lengvai nukentėjusių, buvo išvežti arba išskraidinti į ligonines.

Avarijos priežastis kol kas nežinoma.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.