Pasaulyje

2016.07.30 19:46

Sietlo priemiestyje užpuolikas nušovė tris žmones, vieną sužeidė

BNS2016.07.30 19:46

Vašingtono valstijoje ginkluotas užpuolikas šeštadienį paryčiais nušovė tris žmones, o dar vieną sužeidė viename name Sietlo priemiestyje, kuriame vyko jaunuolių sambūris, pranešė policija.

Įtariamasis, sprukęs automobiliu, buvo sustabdytas ir suimtas už trijų apygardų, sakė Makilteo policijos departamento pareigūnas Myronas Travisas.

Incidentas įvyko, kai tame name buvo 15–20 žmonių, kurie buvo apklausti policijos, pridūrė jis.

„Mūsų bendruomenė šiąnakt patyrė didelę netektį, – sakė merė Jennifer Gregerson – Ten buvo daug jaunuolių, kurie pamatė ir išgirdo dalykų, kurių niekas neturėtų kada nors patirti.“

Policija aukų vardų neatskleidė. Sužeistasis buvo išvežtas į Harborvju medicinos centrą, bet apie jo būklę detalių neskelbiama.

Šaudynės įvyko Šeno rajone apie 20 tūkst. gyventojų turinčiame pajūrio miestelyje Makilteo, esančiame už 40 km į šiaurę nuo Seatlo.

Vašingtono valstijos policijos pareigūnas Willas Finnas sakė, kad įtariamasis buvo suimtas apie 2 val. vietos (12 val. Lietuvos) laiku, kai jo automobilis buvo sustabdytas netoli Čiheiliso, už maždaug 182 km nuo Makilteo. W. Finnas atsisakė atskleisti to vyro tapatybę, bet sakė, pareigūnai perdavė suimtąjį ir jo automobilį Makilteo policijai.

Kol kas jokie šio nusikaltimo motyvai nebuvo įvardyti, bet pareigūnai sakė planuojantys paskelbti daugiau informacijos šeštadienio popietę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt