Pasaulyje

2021.06.21 14:25

Trumpas Tėvo dienos proga pasveikino „radikaliąją kairę ir kitus nevykėlius“

atnaujinta 14.30
LRT.lt2021.06.21 14:25

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį išplatintame pareiškime pasveikino visus su tądien JAV minima Tėvo diena, kartu pabrėždamas, kad sveikina ir „radikaliąją kairę, RINO (tik besivadinančius respublikonais) ir kitus pasaulio nevykėlius“.

RINO akronimu buvęs JAV prezidentas anksčiau vadino jo kritikus respublikonus, pavyzdžiui senatorių Mittą Romney ar Atstovų Rūmų narę Liz Cheney.

„Tikiuosi, kad galų gale, mes visi būsime kartu!“ – tviteryje cituojamas D. Trumpo pranešimas, kurį išplatino Dešinųjų transliuotas (RSBN).

Ameninės D. Trumpo paskyros „Twitter“ ir „Facebook“ socialiniuose tinkluose buvo uždarytos, nes 45-ojo JAV prezidento nepagrįsti pasisakymai apie tariamą prezidento rinkimų klastojimą ir raginimai griebtis smurto pažeidė šių tinklų taisykles.

Tuo tarpu dabartinis JAV prezidentas Joe Bidenas su Tėvo diena pasveikino visus „tėvus, senelius, patėvius ir tėvų vaidmenį atliekančius žmones, kurie praturtina mūsų charakterį, besąlygiškai mus myli ir kasdien mums atiduoda tiek daug, kad galėtume gyventi gyvenimą, kuris būtų vertas jų svajonių ir aukų.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.