Pasaulyje

2016.07.22 23:02

Sprogmenį po žurnalisto P. Šeremeto automobiliu padėjo moteris

15min.lt 2016.07.22 23:02

Sprogmenį po Ukrainos žinomo žurnalisto Pavelo Šeremeto automobiliu padėjo moteris. Kaip skelbia portalas newsru.com, pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip galimai padedama bomba po automobiliu, kuriam sprogus žuvo minėtas žurnalistas.

Įraše matyti, kad prie žurnalisto namų stovinčio automobilio 00.22 val. pasirodo vyras, pasilenkia prie vairuotojo durelių ir kažką daro.

Vėliau apie 02.33 val. įraše pasirodo vyras ir moteris. Juos skiria maždaug 15 metrų atstumas. Moteris turi krepšį arba didelį paketą. Anot tyrėjų, kaip vėliau paaiškėjo, tai greičiausiai buvo sprogmuo.

Toliau matyti, kaip jiedu susitinka, apie kažką pasišneka ir pasuka skirtingais keliais. Vyriškis imituoja esą yra išgėręs ir sunkiai paeina. Jis nužingsniuoja žemyn gatve, o tuo metu moteris sustoja prie automobilio „Subaru“ ir, kaip įtariama, iš krepšio išsitraukia sprogstamąjį užtaisą ir jį padeda po automobiliu ties vairuotojo sėdyne. Tuomet ji iš įvykio vietos pasišalina. Skelbiama, kad prie automobilio ji užtruko mažiau kaip minutę.