Pasaulyje

2021.06.17 10:02

Sulaikytos Sapegos tėvas Lukašenkai pasiūlė susitikti: prašau jūsų gailestingumo

LRT.lt2021.06.17 10:02

Minske sulaikytos Sofijos Sapegos tėvas viešai kreipėsi į Baltarusijos autoritarą Aliaksandrą Lukašenką ir paprašė jo „gailestingumo“, skelbia TV kanalas „Dožd“.

„Jai gresia labai rimtos bausmės kalėjime. Aš noriu kreiptis į A. Lukašenką kaip tėvas į tėvą. Aliaksandrai Ryhoravičiau, prašau jūsų gailestingumo. Užteks žiaurumo, kuriame šis pasaulis yra paskendęs pastaruoju metu. Bet koks sveiką protą turintis supranta, kad Sofija buvo netinkamoje vietoje su netinkamu žmogumi. Prieš sutikdama Ramaną Pratasevičių ji buvo tik paprasta mergina“, – vaizdo įraše kreipėsi Andrejus Sapega.

Jis teigia, kad jo dukra nenorėjo atlikti nieko bloga, bendraudama su kanalo „Nexta“ įkūrėju R. Pratasevičiumi.

„Net jei ir ji atliko kažkokias veikas, pažinodama R. Pratasevičių, tai ji darė vedina meilės, o ne trokšdama nusikalsti. Ji tiesiog padėjo Ramanui jo darbe. Aliaksandrai Ryhoravičiau aš prašau jūsų susitikti akis į akį. Aš pažadu, kad mano dukra nebeprisidės prie nelegalios veiklos“, – Primamedia.ru youtube paskyros vaizdo įraše kalbėjo A. Sapega.

„Ryanair“ reisas FR4978 iš Atėnų į Vilnių gegužės 23 d. buvo priverstinai palydėtas naikintuvo ir nutūpė Minske, kur buvo suimtas opozicijos žurnalistas R. Pratasevičius ir jo S. Sapega.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.