Pasaulyje

2016.07.13 11:51

Italijos premjeras lankėsi mažiausiai 27 gyvybes nusinešusios traukinių avarijos vietoje

ELTA2016.07.13 11:51

Italijos premjeras Matteo Renzi lankėsi avarijos pietiniame Apulijos regione vietoje, kurioje antradienį kaktomuša susidūrė du keleiviniai traukiniai. Per avariją žuvo mažiausiai 27 žmonės, praneša naujienų agentūra BBC.

Daug daugiau žmonių sužeisti, kai kurių būklė itin sunki. Vietos valdžios institucijos kreipėsi į Italijos gyventojus, prašydamos duoti kraujo sužeistiesiems.

Italijos premjeras nurodė pradėti oficialų tyrimą dėl antradienį įvykusios traukinių avarijos vienbėgio geležinkelio ruože, esančiame tarp Bario ir Barletos miestų. Kol kas nėra aišku, kodėl kilo ši avarija, nes pietiniame Apulijos regione incidento metu oro sąlygos buvo geros.

Ugniagesiai ir kitų gelbėjimo tarnybų darbuotojai stengėsi išlaisvinti vagonuose prispaustus keleivius. Vienas mažas vaikas iš įvykio vietos į ligoninę buvo išgabentas lėktuvu.

„Aš noriu pareikšti užuojautą žuvusiųjų šeimoms. Reikalauju tyrimo, kurio metu išsiaiškintume, kas yra kaltas dėl šios nelaimės. Mums turi būti visiškai aišku, kas nutiko. Nesustosime tol, kol to nesuprasime“, – sakė M. Renzi.

Italijos prezidentas Sergio Mattarella tvirtina, kad incidentas tapo „nepriimtina tragedija“, ir teigia mintimis esąs su aukomis ir jų šeimomis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt