Naujienų srautas

Pasaulyje2016.07.12 22:02

B. Sandersas išreiškė paramą H. Clinton

BNS 2016.07.12 22:02

Bernie Sandersas antradienį pagaliau paskelbė apie savo paramą tikėtinai demokratų kandidatei kovoje dėl prezidento posto Hilary Clinton, pažadėdamas sunkiai dirbti ir padėti jai lapkričio mėnesį tapti Baltųjų rūmų šeimininke.

„Sekretorė Clinton iškovojo pergalę demokratų kandidatų rinkimo procese ir aš ją už tai sveikinu“, – sakė B. Sandersas džiūgaujančiai Naujajame Hampšyre miniai per mitingą, kuriame dalyvavo kartu su H. Clinton.

„Ji bus demokratų kandidatė rinkimuose į prezidentus, ir aš ketinu daryti viską ką galiu, kad užtikrinčiau, jog ji būtų kita Jungtinių Valstijų prezidentė“, – kalbėjo jis.

„Ji turi tapti kita mūsų prezidente“, – pabrėžė B. Sandersas, paminėdamas virtinę priežasčių, dėl kurių buvusi valstybės sekretorė būtų geresnis pasirinkimas nei jos varžovas respublikonas Donaldas Trumpas.
Jis kalbėjo apie H. Clinton kovą už gėjų teises, sveikatos apsaugos gerinimą ir minimalaus atlyginimo didinimą.

„Jeigu kas nors iš čia esančių mano, kad šie rinkimai nėra svarbūs, pagalvokite apie Aukščiausiojo Teismo teisėjus, kuriuos paskirs Donaldas Trumpas, ir kokią reikšmę tai turėtų pilietinėms laisvėms, lygioms teisėms ir mūsų šalies ateičiai“, – kalbėjo B. Sandersas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi