Naujienų srautas

Pasaulyje2016.07.12 22:24

Po traukinių susidūrimo Italijoje daugėja žuvusiųjų

BNS, DELFI.lt 2016.07.12 22:24

Italijos pietuose susidūrus priešpriešiais važiavusiems dviem traukiniams, BBC duomenimis, žuvo mažiausiai 23 žmonės, kelios dešimtys sužeisti.

Incidentas įvyko netoli Bario Italijos Adrijos jūros pakrantėje, tarp Andrijos ir Korato miestelių.

Pranešama, kad aukų skaičius greičiausiai išaugs. Sąstatai, kuriuos sudarė po keturis vagonus, susidūrė vietoje, kurioje geležinkelio juosta susiaurėja iki vienos linijos, pranešė naujienų agentūra ANSA ir televizija „Sky TG24“. Linija į šiaurės vakarus nuo Bario yra intensyviai naudojama – kasdien ja pravažiuoja daugiau kaip 200 traukinių.

Kaip pranešima, vyko antros linijos tiesimo darbai – siekiant užtikrinti, kad traukiniams nebūtų galimybės susitikti tos linijos viduryje.

Įprastai šiais traukiniais važiuoja daug keleivių, tačiau kol kas nėra oficialios informacijos, kiek tiksliai žmonių buvo sužeista.

Vietos pareigūnai paragino žmones ateiti paaukoti kraujo.

„Traukiniai susidūrė priekiu, keli vagonai yra visiškai sulamdyti, gelbėtojai traukia žmones iš nuolaužų, daug sužeistų. Nemažai keleivių vis dar yra įstrigę vagonuose. Gelbėtojų laukia ilgas sunkus darbas juos išlaisvinant. Jie ką tik ištraukė gyvą kūdikį, kuris sraigtasparniu buvo nugabentas į artimiausią ligoninę“, – teigė gelbėtojų tarnybos atstovas Riccardo Zingaro.

Italijos ministras pirmininkas Matteo Renzi, kalbėjęs Milane, šią antradienio ryto nelaimę pavadino „ašarų akimirka“ ir pažadėjo, kad jos priežastys bus išaiškintos.

Vaizdas po susidūrimo – kraupus: vagonai įvirtę, o kai kurios jų dalys išsilaksčiusios už dešimčių metrų. Iš kai kurių vagonų likę tik gabalai skardos.

URM neturi duomenų apie Italijoje nukentėjusius lietuvius

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų apie Italijoje per traukinių avariją nukentėjusius lietuvius.

„Neturime duomenų apie Italijoje nukentėjusius lietuvius“, – BNS antradienį sakė užsienio reikalų ministro atstovas spaudai Kęstutis Vaškelevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi