Naujienų srautas

Pasaulyje2016.07.05 16:09

Saudo Arabija: prie JAV konsulato Džidoje susisprogdinęs teroristas buvo pakistanietis

ELTA 2016.07.05 16:09

Saudo Arabijos VRM antradienį pareiškė, kad teroristas mirtininkas, susisprogdinęs prie JAV konsulato Džidos mieste šalies vakaruose, buvo pakistanietis, atvykęs į karalystę prieš 12 metų, praneša „The Associated Press“.

Saudo Arabijos pareigūnai nustatė, jog tai buvo 34 metų Abdullah Qalzaras Khanas. Jis gyveno Džidoje su žmona ir jos tėvais, dirbo vairuotoju.

Pakistanas kol kas nekomentuoja šios informacijos.

Naktį į pirmadienį Saudo Arabijos saugumo pajėgos užkirto kelią teroro aktui prie JAV generalinio konsulato Džidoje. Vyras su sprogmenimis, pritvirtintais prie kūno, mėgino kuo arčiau prieiti prie konsulato, bet buvo laiku pastebėtas. Kai pareigūnai apsupo mirtininką, jis susisprogdino. Per sprogimą nesunkiai nukentėjo du policininkai.

Pirmadienį Saudo Arabijoje vėl griaudėjo sprogimai. Per teroro aktą netoli Pranašo mečetės Medinoje šalies vakaruose žuvo mirtininkas ir keturi saugumo pajėgų darbuotojai. Penki policininkai buvo sužeisti. Tą pačią dieną įvyko sprogimas prie mečetės El Katifo mieste karalystės rytuose, kur taip pat susisprogdino teroristas mirtininkas. Per šį išpuolį žmonės nenukentėjo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi