Naujienų srautas

Pasaulyje2016.06.15 09:01

„Disney World“ pramogų komplekse aligatorius į ežerą nusitempė vaiką

15min.lt 2016.06.15 09:01

Antradienio vakarą dingo dvejų metų vaikas, kai jį užpuolė aligatorius „Disney World“ pramogų komplekse netoli Orlando, Floridos valstijoje.

Paieškas vykdo didelės pareigūnų pajėgos, prisijungė ir sraigtasparniai, tačiau kol kas jos rezultatų nedavė.

Incidentas įvyko apie 21.30 val. antradienį, kai mažą berniuką netoli viešbučio puolė maždaug 2 metrų ilgio aligatorius ir nusitempė į ežerą „Disney World“ komplekse. Šiame komplekse yra pramogų parkas, viešbučiai.

Vietos šerifas žiniasklaidai sakė, kad berniukas žaidė įbridęs į vandenį, kai jį pagriebė aligatorius. Tėvas įbrido į ežerą ir mėgino grumtis su gyvūnu bei ištraukti savo sūnų jam iš nasrų. Nepavykus to padaryti, šeima nedelsiant informavo netoliese buvusį gelbėtoją.

Ieškomo dvimečio penkių asmenų šeima atvyko atostogų iš Nebraskos. Antradienio vakarą netoli vandens vyko filmų vakaras.

Orlande pastarosios dienos – tarsi košmaras. Penktadienį jame po koncerto buvo nušauta „The Voice“ žvaigždė Christina Grimmie. Sekmadienio naktį Omaras Mateenas naktiniame klube išžudė 49 žmones – tai buvo daugiausiai aukų nusinešusios šaudynės JAV istorijoje ir didžiausias teroro aktas nuo Rugsėjo 11-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi