Pasaulyje

2016.06.12 17:01

Šanchajaus oro uoste vyrui detonavus sprogstamąjį užtaisą sužeisti keturi žmonės

BNS 2016.06.12 17:01

Kinijos komercijos sostinės Šanchajaus pagrindiniame tarptautiniame oro uoste vienas vyras sekmadienį sviedė savadarbių sprogmenų pripiltą butelį, kuriam detonavus buvo sužeisti keturi žmonės, o po to mėgino nusižudyti, pranešė pareigūnai.

Neįvardytas vyras išsitraukė iš kuprinės sprogstamosios medžiagos pripildytą alaus butelį arba butelius ir sviedė vieną iš jų į keleivių registravimo vietą Pudongo tarptautinio oro uosto 2-ajame terminale, sakoma Šanchajaus administracijos pranešime.

Pasak pareigūnų, po to užpuolikas išsitraukė peilį ir persirėžė kaklą. Administracijos pranešime sakoma, kad tas vyras buvo išvežtas į ligoninę kritinės būklės.

Jo motyvai nebuvo atskleisti. Kinijoje buvo įvykdyti keli išpuoliai, kai nusivylę asmenys surengdavo sprogdinimus arba sukeldavo gaisrus dėl numanomų skriaudų.

Per šį incidentą nukentėjo keturi žmonės, sakoma Šanchajaus administracijos oficialioje socialinio tinklo paskyroje.

Valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“ nurodė, kad tarp sužeistųjų yra vienas filipinietis, taip pat du kinai – 67 metų vyras ir 64 metų moteris. Ketvirtojo nukentėjusiojo pilietybė kol kas neaiški.

Tie žmonės buvo lengvai sužeisti stiklo šukių ir yra gydomi ligoninėje, pridūrė „Xinhua“.