Pasaulyje

2016.06.10 00:35

B. Obama oficialiai pareiškė palaikąs H. Clinton

LRT.lt2016.06.10 00:35

Prezidentas Barackas Obama oficialiai išreiškė palaikymą Hillary Clinton, kaip Demokratų partijos kandidatei į Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento postą.

Savo palaikymą B. Obama išreiškė po susitikimo su H. Clinton varžovu Vermonto senatoriumi Bernie Sandersu, praneša bbc.com.

H. Clinton socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame B. Obama sako, kad ji gali būti „visų laikų“ labiausiai kvalifikuotas asmuo prezidento rolei. Jie netrukus pradės bendras kampanijas.

 „Noriu, kad jūs, kurie nuo pat pradžios buvote su manimi šioje nepaprastoje kelionėje, sužinotumėte pirmieji, kad „Aš esu su Ja“. Negaliu sulaukti, kol galėsiu pradėti vykdyti kampanijas kartu su Hillary, – vaizdo įraše sako B. Obama. – Valstybės sekretorė Clinton ir senatorius Sandersas buvo varžovai pirminiame rinkimų etape, bet jie abu yra savo šalį mylintys patriotai ir jie turi bendrą Amerikos viziją, kuria mes visi tikime.“

Agentūrai „Reuters“ H. Clinton sakė, kad B. Obamos palaikymas jai „reiškia pasaulį“.

Tuo tarpu Donaldas Trumpas socialiniuose tinkluose pareiškė, kad B. Obamos palaikymas reiškia, kad jis nori „dar ketverių Obamos metų“ ir „niekas kitas to nenori“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt