Naujienų srautas

Pasaulyje2016.05.22 14:31

Egipto prezidentas: jokiai teorijai dėl „EgyptAir“ lėktuvo katastrofos pirmenybė neteikiama

BNS 2016.05.22 14:31

Egipto prezidentas Abdel Fattahas al Sisi sekmadienį sakė, kad pirmenybė neteikiama jokiai teorijai dėl to, kodėl „EgyptAir“ lėktuvas, skridęs reisu MS804, nukrito į Viduržemio jūrą, ir pridūrė, kad Egiptas pasitelkęs povandeninį laivą ieško lėktuvo „juodųjų dėžių“.

„Airbus A320“, kuriuo skrido 66 žmonės, nukrito į jūrą pakeliui iš Paryžiaus į Kairą, anksti ketvirtadienį. Buvo rastos kai kurios lėktuvo nuolaužos, bet – ne „juodosios dėžės“.

Egipto aviacijos ministras yra sakęs, kad teroro aktas labiau tikėtinas už techninį gedimą, bet A. F. al Sisi per televiziją pasakė, kad „visos teorijos yra įmanomos“.

„Nėra jokios konkrečios teorijos, kurią šiuo metu galėtume patvirtinti“, – nurodė jis.

Pasak prezidento, sekmadienį ieškoti lėktuvo „juodųjų dėžių“ buvo išsiųstas povandeninis laivas, galintis veikti 3 tūkst. m gylyje.

„Jis šiandien judėjo lėktuvo katastrofos vietos kryptimi, nes mes labai stengiamės paimti tas dvi dėžes, „juodąsias dėžes“, – sakė jis.

Vienas civilinės aviacijos pareigūnas sekmadienį AFP sakė, kad paieškos komandos nerado nė vieno keleivio palaikų. Paieška tęsiasi.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi