Pasaulyje

2016.05.18 23:18

Maskvoje nušautas įkaitų paėmęs banko plėšikas

15min.lt 2016.05.18 23:18

Trečiadienio vakarą Rusijos sostinėje Maskvoje ginkluotas plėšikas pareikalavo pinigų, o banko darbuotojams nuspaudus pavojaus mygtuką, kelis žmones paėmė įkaitais.

Kaip praneša naujienų agentūra „Interfax“, nenustatytos tapatybės vyras apie 20.40 val. užėjo į „Maskvos kredito banko“ įstaigą Pervomaiskojės gatvėje ir pareikalavo pinigų. Banko darbuotojai suspėjo paspausti pavojaus mygtuką. Tada užpuolikas kelis banke buvusius žmones paėmė įkaitais ir užsibarikadavo nuo į įvykio vietą atskubėjusių policijos pareigūnų.

„RIA Novosti“ informavo, kad policininkams iš pradžių pavyko išvaduoti penkis įkaitus. Manyta, kad su nusikaltėliu galėjo likti dar iki trijų įkaitų. Vėliau paskelbta, kad išvaduoti visi įkaitai, o jų būta šešių – du banko darbuotojai ir keturi klientai. Banko pastate pasiliko dar viena kasininkė, tačiau ji buvo saugioje vietoje.

Lenta.ru žurnalistas iš įvykio vietos pranešė, kad eismas Pervomaiskojės gatve operacijos metu buvo nutrauktas. Banko apylinkes blokavo policijos pareigūnai. Netoliese stovėjo greitosios medicinos pagalbos ir ugniagesių automobiliai. Su nusikaltėliu buvo vykdomos derybos.

Derybų metu nusikaltėlis reikalavo, kad jam būtų parūpinta neskelbiama pinigų suma ir užtikrintas saugus kelias pasitraukti. Priešingu atveju, jis žadėjo sukelti sprogimą. Vėliau pranešta, kad plėšiką likvidavo specialusis greitojo reagavimo policijos būrys. Liudininkai matė, kaip iš banko pastato ant neštuvų buvo išneštas vyriškio kūnas.