Pasaulyje

2021.03.08 14:24

Lukašenka atsakė į „gandus“ dėl savo turtų: „nieko iš savo valstybės nesu paėmęs“

LRT.lt2021.03.08 14:24

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka atsakė į „spekuliacijas“, teigiančias, kad autoritarinis lyderis šalyje turi panašaus tipo rūmus, kokiais disponuoja Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, praneša Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra „BelTa“.

„Ta Putino istorija sukėlė daug pasipiktinimo, teisingai? Tą patį jie nori padaryti ir čia – surasti Lukašenkos rūmus. Jie galvoja, kad ir čia suras rūmus ir taip sukels visuotinį pasipiktinimą“, – dėstė A. Lukašenka.

Jis tikina, kad atlikto tyrimo organizatoriai „meluoja“ ir kad yra pakankamai įkalčių, kad Lukašenkos rūmai neegzistuoja.

„Prezidentu esu ketvirtį amžiaus ir jei turėčiau milijardus, aš būčiau suplėšytas į gabalus. Nieko iš savo valstybės nesu paėmęs“, – tikino autoritaras A. Lukašenka.

Neteisėtai rinkimus laimėjęs A. Lukašenka ir vėl užsipuolė politinius oponentus ir kaltino „juos norinčius sunaikinti šalį“.

„Visos posovietinės valstybės aplink yra subyrėjusios, laikosi tik Baltarusija“, – savo nuomonę pareiškė Baltarusijos diktatorius.