Naujienų srautas

Pasaulyje2013.03.14 19:11

Buvę JAV valstybės pareigūnai neigia rengę išpuolį prieš Venesuelos opozicijos lyderį

ELTA 2013.03.14 19:11

Du buvę JAV valstybės pareigūnai neigia Venesuelos prezidento pareigas einančio Nicolas Maduro kaltinimus, kad jie planavo nužudyti Venesuelos opozicijos lyderį, praneša „Reuters“.

Du buvę JAV valstybės pareigūnai neigia Venesuelos prezidento pareigas einančio Nicolas Maduro kaltinimus, kad jie planavo nužudyti Venesuelos opozicijos lyderį, praneša „Reuters“.

Otto Reichas ir Rogeris Noriega sakė, kad N. Maduro per televiziją trečiadienį jiems mesti kaltinimai rengus sąmokslus prieš Venesuelos opozicijos lyderį Henrique Caprilesą yra įžeidžiantys ir melagingi. N. Maduras nepaaiškino, kodėl, jo nuomone, amerikiečiai norėtų nužudyti už geresnes sąlygas verslui pasisakantį E. Kaprilesą.

JAV valdant prezidentui George`ui W. Bushui O. Reichas buvo JAV valstybės sekretoriaus Vakarų pusrutulio reikalams padėjėjas. 2004 metais jis paliko šį postą ir į jo vietą atėjo R. Noriega. O. Reichas ketvirtadienį pareiškė, kad jiems metami kaltinimai yra visiškos melagystės ir šmeižtas.

„Bet to, tai šiek tiek kelia nerimą, nes verčia mane svarstyti, ką jie nori nuslėpti po šia dūmų uždanga. Aš su tuo nesu susijęs (...), jau daug metų nekalbėjau su E. Kaprilesu“, – interviu telefonu sakė O. Reichas.

Jis pripažino, kad kritikavo pastarosios Venesuelos vyriausybės politiką ir artimus ryšius su Kuba. Pasak jo, „Kuba atsakinga už visas tas propagandos kampanijas Venesueloje“.

Trečiadienį R. Noriega sakė, kad N. Maduro metami kaltinimai yra „visiškos nesąmonės“.

„Jie tave vadina tuo, kuo yra patys, ir kaltina tave padarius tai, ką daro jie. Toks jų veikimo principas“, – teigė R. Noriega.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi