Pasaulyje

2021.03.07 10:38

Pakistane nuo bėgių nulėkus traukiniui žuvo vienas žmogus, dar 40 sužeisti

BNS2021.03.07 10:38

Pietų Pakistane ankstų sekmadienį nuo bėgių nulėkus aštuoniems traukinio vagonams žuvo vienas žmogus, o dar 40 buvo sužeisti, pranešė pareigūnai.

Nelaimė įvyko pietinėje Sindo provincijoje tarp Rohrio ir Sangio stočių. Dėl jos trumpam buvo sustabdytas traukinių eismas abiem kryptimis, nurodė geležinkelių pareigūnas Kamranas Lashari.

Kol kas neaišku, dėl kokios priežasties traukinys, vykęs iš Karačio į pietinį Lahoro miestą, nulėkė nuo bėgių. Traukinių avarijų Pakistane įvyksta gana dažnai, daugiausia dėl saugos standartų nesilaikymo, prastai prižiūrimos geležinkelių sistemos ir mašinistų aplaidumo.

K. Lashari teigimu, nuo bėgių nulėkė aštuoni iš 18 to traukinio vagonų, o šeši jų nuvirto į negilų griovį.

Pareigūnas Muhammadas Arshadas teigė, kad tamsa ir nuošali nelaimės vieta sunkina gelbėjimo pastangas. Pasak jo, žuvusios moters palaikai ir 40 sužeistų keleivių buvo nugabenti į netoliese esančių miestelių ligonines. Kol kas neaišku, kiek keleivių buvo traukinyje.

Geležinkelių ministras Azamas Swati vietos televizijai sakė, kad avarija tiriama, o vyriausybė skirs finansines kompensacijas žuvusios moters artimiesiems ir visiems sužeistiesiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.